Двоповерховий автобус (double – decker) London Bus. Транспортна система Лондона Організаційний момент. Встановлення вчителя

Тема: “Transport in the UK”

Мета уроку: узагальнити та систематизувати матеріал на тему «Подорож, транспорт»; розвивати вміння застосовувати матеріал у практичних ситуаціях.

Навчальні завдання:

    провести практику мовного спілкуванняу таких видах діяльності: монологічної, діалогічної, аудіювання, читання, письма.

    активізувати лексику на тему «Подорож»;

    вчити працювати з інформацією країн, а також давати власну оцінку почутому;

    вдосконалення граматичних навичок говоріння та письма, аудіювання;

    навчання написання листа.

Розвиваючі завдання:розвиток навички роботи у групі, розвиток творчої фантазії, ініціативи у здійсненні іншомовної мовної діяльності, пізнавального інтересу.

Виховні завдання:виховувати повагу до культури англійського народу та своєї рідної культури, познайомити учнів із країнознавчими реаліями Великобританії; розширювати кругозір учнів.

Оснащення уроку:презентація про Лондон, карта Великобританії; картки для індивідуального контролю; фотографії пам'яток Алатиря

Хід уроку

1. Організаційний момент

World is a book and those who do not travel read only a page.

Teacher. Good morning, boys and girls! How are you? Fine

2. Мовна розминка

Перший з усіх, що ви збираєтеся йти на blackboard. Listen to me very carefully.

See - saw, sacradown,
Which is the way to London town?
Один foot up and the other foot down,
Це є місто в Лондоні.

(Скажіть, будь ласка, сер Бертрам,
Як до Лондона потрапити скоріше нам?
Одна нога тут, а інша – там.
Швидше не дістатися вам!)

3. Основна частина

So, what do you think is the topic of our lesson? Yes? It's travelling and transport.

What kind of transport can people travel by?

Why people travel to England?

Фонетичні вправи

Now, look at the screen again and let's read some English words:

Bakerloo

Central [‘sentr ǝ l]

Circle ['s з:kl]

District ['distrikt]

East London

Dockland Light Railway

Jubillee [‘d ӡu:bili]

Metropolitan

Northern [‘n ɔ :ð ǝ n]

Piccadilly [‘pik ǝ ‘dili]

Victoria [‘vikt ǝ ria]

Network [‘netw ǝ :k]

Southeast

What are they? (The names of London Underground)

Let's read them after me? Please.

How did British call London Underground? (The Tube)

When was it opened? (in 1884)

Now let’s check up your hometask.

Лексичні вправи

What was your hometask? (to learn the words)

You've got some papers on your tables. Please, connect the words and their translation

bus метро

double-decker квиток

driver знак

conductor автобус

ticket плата

ticket office двоповерховий автобус

sign водій

tube кондуктор

fare платформа

platform квиткова каса

route маршрут

Now check up your work. Look at the blackboard і use the keys. Give a mark to your partner's work. - Work in pairs. Now put down the words in sentences.

1). Public transportв Лондоні є expensive.

2). The fare depends of the length of theroute.

3). You cannot buy books of tickets in advance.

4). Children under 16 pay half: and those under fiveuse free.

5). You usually buy bus tickets from a conductor, but on some buses you pay the driver. 6). Most London buses are double-deckers .

7). On the tube you buy your ticket from a machine or a conductor and give it up at the end of theroute.

8). Not all trains starting from one platform go to the same place so watch thesign .

Thank you. «Новий, please, translate the word «подорож ». There different words that mean «подорож ». Now I'll explain the difference:

Travelling-подорож

Flight-політ

Tour-тур, навколосвітня подорож

Trip - невелика подорож пішки, екскурсія

Cruise - круїз по воді

Journey – поїздка, рейс

Totravel – дієслово подорожувати

Complete the following sentences про travelling with the right words at home. Next lesson we'll check them.

Робота з діалогом

Thank you. Now work in groups. Your task is to make up the dialogues:

Booking tickets

    I want to fly to London на 10th of December.

    Ill just see what there is.

    I want an economy class and I'd prefer the morning.

    Yes, there are some tickets: flight 103 leaves the airport at 10 o’clock.

    What time have I got to be there?

    Затишна листи для аеропорту на 8 o'clock.

Catching a taxi

    Taxi! Are you free?

    Yes, madam. Let me help you with your luggage. Where to?

    До аеропорту, please. How long will it take us to get there?

    I think we'll get there in thirty minutes.

Asking the way

    Чи є ця підстанція біля неї?

  • No, it's just round the corner.

    Thank you very much.

    That's all right.

By different means of transport you can get to different places of interest in London. Now guess, what are they. Work in groups:

    Цей kostel stands in the heart of the city. Sir Christopher Wren himself is buried pod the dome. He built more then 50 churches after the Fire but this is his masterpiece.(St.Paul's Cathedral)

    Це була fortress, palace, prison і King's Zoo. Now it is a museum. Ви можете побачити безліч інтересів, які в центрі цієї будівлі. William the Conqueror будівля it в elevation century. Twelve back ravens live in it. Люди, що беруть участь в тому, що London will be rich while the ravens live there.(London Tower)

    Це знаходиться в центрі Лондона. There is Nelson"s Column in
    the middle of it. The symbols British Empire 4 bronze lions guard it. (Trafalgar Square)

    Вони є довгими grey будинками з вежами. Великі годинники в одній вежі є “Big Ben”. Ви можете побачити звук “Big Ben” протягом години в Лондоні годинники і блискучі готівки після Sir Benjamin Hall. Люди з British Parliament працюють у цих будівлях.(The Houses of Parliament)

    Цей palace є home of British Queen. It is very big and beautiful. Near the palace you can watch the Changing of the Guard.(Buckingham Palace)

    It is more than nine hundred years old. Там є багато monuments і статуй, там багато англійських kings і queens є buried there. It is famous for the Poet's Corner. Це один з найбільш популярних і красивих церков в Лондоні.Цей kostel має дві точні шати. (Westminster Abbey)

OK, now let's check up them (presentation)

Фізкультхвилинка

Завдання для очей.
1. Blink quickly! Close your eyes! Sit still, count slowly from1 to 5.(4-5- times)
2. Close your eyes, counting з 1 to 3! Open your eyes and look into distance, counting from 1 to 5 . (4-5 times)
3. Stretch your arm forward! Натиснувши рухи з вашого forefinger до лівого і правого, вгору і вниз без керування вашим head! (4-5 times)
4. Look at your forefinger, скінчився forward counting від 1 to 4, then look into the distance, counting from 1 to 6.(4-5 times)
5. Make 3-4 circular motions з вашими очима до правого і до лівого на moderate pace. Relax your eyes- muscles. Look into distance counting from 1 to 6. (1-2 times)

Аудіювання

And now I ask you to listen to the dialogue and choose the best answer:

Tanya and Kurt є…..

Говорячи про свої плани для подальшої holiday в Лондоні;

Making plans for day around London;

Discussing the best way to make a tour of London

And what are the sights of our town? How can we get there?

Монологічна частина мови

And what is your favourite means of transport?

1. Подорож на літаку

Більшість всіх людей є фондом travelling. Це дуже цікаво, щоб знайти нові площі, інші міста і країни. People may travel either для pleasure or on business. Там є різні методи travelling. Для мене є не такий як туристичний аеропорт, він є більш комфортним, більш зручним і, їзда, far quicker than any other метод. Це не один з бруківок і лінію їзди або їзди на велосипеді, не один шлях поміняється від дроту до тарілку і потім до іншого рейка.

2. Подорож на поїзді

З train you have speed, comfort і pleasure combined. З комфортного місяця в ході їзди ви маєте спледливий погляд на всю територію. Якщо ви є м'яким, ви можете бути в розпорядженні в готелі - автомобіль, і якщо готель long one you can have wonderful bed in a sleeper.

3. Подорож на машині

Багато людей як туристичні автомобілі. Це цікаво, тому що ви можете багато думати в короткий час, ви можете зупинити, коли і де ви, як ви не маєте покупки тиражей або каррі ваших клопотів.

4. Подорож на теплоході

Travelling by ship is also very popular now. It is very pleasant to feel the deck of the ship under the feet, to see the rise and fall of the waves, to feel the fresh sea wind blowing in the face and hear the cry of the seagulls.

5. Піші подорожі

A дуже популярний метод travelling is hiking. It is travelling on foot. Walking tours are very interesting. Hitch-hiking is very popular method of travelling among young people. Але це не є популярним у нашій країні як abroad.

Робота з листом

Thank you. We’ve received a letter from abroad. Let’ read it:

Ви отримали бланк від свого англійського франк-французький франк.

... Last week I went to Liverpool. It was amazing!!! Have you ever been abroad? Do you like to travel? Who do you like to travel with? What kind of travelling у вас prefer? ...

Write him a letter and answer his 3 questions.
Write 80-100 words. Remember the rules of letter writing.

Who can remind how we write letters? (address, date, greeting…)

And your home task will be to write the answer to Frank.

1. Заключний етап. Рефлексія

Thank you for your work. Did you like the lesson? What have you learned from the lesson?

Ваша мова I would like to finish with the poem “ Different languages”

I met a girl
Who came з іншого краю.
I couldn’t speak
Her language,
But I took her by the hand.
We danced together,
had such fun,
Dancing is a language
Ви можете говорити з будь-яким.



Airports One can reach England either by plane, by train, by car or by ship. Один може реалізувати Англійську їжу за площею, по ходу, за автомобілем або по дорозі. The fastest way is by plane. London має три міжнародні аеропорти: Heathrow, великі, з'єднані з містом підземним; Gatwick, South of London, з frequent train service; Luton, smallest, використовувалися для charter flights. The fastest way is by plane. London має три міжнародні аеропорти: Heathrow, великі, з'єднані з містом підземним; Gatwick, South of London, з frequent train service; Luton, smallest, використовувалися для charter flights.


Accoss the Channel Якщо ви збираєтеся до Англії на транші або на car you have to cross the Channel. Існує конкретний сервіс збудників і ferryboats, які з'єднують континент до Північної Енді. Якщо ви збираєтеся до англійської мови на шляху або автобусі, ви повинні перейти до каналу. Існує конкретний сервіс збудників і ferryboats, які з'єднують континент до Північної Енді.







Правила для drivers People in Britain drive на лівому і загальним overtake на правому. Швидкий термін є 30 мільйонів за годину (50 km/h) в містах і містах і 70 м.с. (110 km/h) on motorways. Люди в Britain drive на лівій і в основному overtake на правій. Швидкий термін є 30 мільйонів за годину (50 km/h) в містах і містах і 70 м.с. (110 km/h) on motorways.


Londons Underground The worlds first underground line був відомий між Baker St. і в місті в світі перша західна лінія була відкрита між Baker St. і в 1863 році.






Знамениті Londons Black Cabs Capital of the Great Britain є повним з малого taxi-cars називається Black Cabs. Вони повинні бути іконічним, що аж до Museum of Madam Tussauds є безтурботним у wax figures. Capital of the Great Britain є повним з малих taxi-cars названий Black Cabs. Вони повинні бути іконічним, що аж до Museum of Madam Tussauds є безтурботним у wax figures. Nowadays many tour companies offer a number of London Black Cab tours around the city center. Nowadays many tour companies offer a number of London Black Cab tours around the city center.









Назад вперед

Увага! Попередній перегляд слайдів використовується виключно для ознайомлення та може не давати уявлення про всі можливості презентації. Якщо вас зацікавила ця робота, будь ласка, завантажте повну версію.

Місце уроку у навчальному плані: Module 3 "Getting around"; 3d «Culture Corner»

Тривалість навчального заняття: 45 хвилин

Тип уроку:комбінований

ХІД УРОКУ

Мета уроку:розвиток лексичних умінь у усного мовленнята читанні при обміні інформації, висловленні своєї думки про роль транспорту та правила дорожнього рухуу сучасному житті міста, види транспорту у Лондоні.

Завдання:

  • Навчальні:
    • активізувати лексику на теми «Транспорт», «Місто»;
    • розвивати лексичні навички у читанні на тему: «Транспорт»;
    • розвивати вміння переглядового та пошукового читання тексту «Лондонський транспорт»
    • формувати навички аудіювання з метою розуміння заданої інформації на тему: «Правила дорожнього руху»;
    • перевірити сформованість монологічної та діалогічної мови на тему, вміння висловлювати свою думку в рамках цієї теми;
    • активізувати граматичні навички вживання сьогодення, минулого і майбутнього простих часів, сьогодення;
    • формувати культурно-країнознавчу компетенцію учнів.
  • Розвиваючі:
    • розвивати здатність до аналізу вивченої інформації, уміння висловлювати свою думку щодо різних видів транспорту;
    • розвивати пам'ять;
    • розвивати мотивацію до теми, що вивчається.
  • Виховні:
    • формувати повагу до думки інших; вміння вести розмову, діалог, дотримуватися мовного етикету;
    • залучати учнів до іншомовної культури;
    • виховувати усвідомлену необхідність дотримання правил дорожнього руху.

Режим роботи:фронтальний, індивідуальний, парний.

Види вправ:мовні, умовно-мовні, мовні.

Оснащення уроку: CD 1 (M.3b, ex.1, ex.3), комп'ютер (презентація), мультимедійний проектор, робочі листи учнів (роздавальний матеріал).

ХІД УРОКУ

1. Організаційний момент. Встановлення вчителя

Teacher:“Good afternoon! Все буде йти до розмови і вивчати про Лондон транспорт, ви будете запрошені на dialog про driving rules. I hope you’ll таке an active part in the lesson.”

2. Мовна зарядка(Фронтальний режим роботи) T -> P1; P2; P3

Під час виконання цього завдання використовується слайд 2 (відеоролик «Transport for London.flv»).

1) Учні дивляться екран, слухають мова вчителя і відповідають питання.

– You’ ve watched the video про London. What transport means did you see in the film? A. I saw red buses.
B. Там були автомобілі, taxis.
– How do you like to travel? A. I like to travel by plane. It’s very fast and comfortable.
B. Як для мене я prefer cars, тому що наша родина буде йти на приємний новий автомобіль і ви можете перейти на interesting places at car window.
- Do you go to school by bus, tram, or do you walk there? A. I go to school by tram.
B. And I go to school on foot. It’ near my house
- Якою є можливість використовувати громадський транспорт? A. I use it every day.
– What do you думати про транспорт у нашому місті? Is it new/ old, slow/ fast, cheap/ expensive?
– Do you follow safety rules on the road? A. I think that transport here is rather old and slow, there are too many people.
B. I agree with you. It's not nice to travel there.
- Can you drive a bike? A. Yes, I usually do.
B. So do I.
A. Yes, I can. I go by bike in the country in summer.
– Do you wear a helmet when going by bike? A. No, I don’t. I don’t go along big roads.
B. Yes, I do. It’s dangerous to go without a helmet.
– Will you drive a car when you grow up? A. I hope I will.
B. I think I won’t.

2) Повторення вивченої лексики при співвіднесенні назв видів транспорту з картинками. Для виконання цього завдання використовується слайд 2.

3) Підготовлена ​​монологічна мова щодо опису різних видів транспорту, їх переваг та недоліків.

Teacher:При твоїй людині були пристосовані до розмови про різні заходи з транспорту, їх розвідки і розбіжності. Ви можете подумати, коли ви використовуєте цей транспорт.

Учні розповідають про види транспорту, показуючи підготовлені постери (перевірка домашнього завдання).

3. Розвиток умінь прогнозування, переглядового та пошукового читання за текстом: Пересуваючись Лондоном (упр. 1, стор. 31).

Учні слухають CD і припускають, що позначають звуки на диску.
Учні прослуховують текст на диску, читають його у слух і виконують завдання пошукового читання (1с, стор. 31), доводячи свої відповіді.

Teacher: I’d like youнатиснуто до звуків на диску і зображень на сцені. What can you see, hear, smell?

Teacher:Тепер надрукувати текст і read it aloud. Ви можете писати нові слова на ваших papers і на slide. Then do task 1c у ваших книгах.

Учні вивчають значення слів по робочим листам.

Text: Getting around in London.

Line – лінія
To forget – забувати
Journey – подорож, подорож
View – вид
Upper – верхній
Room – кімната, буд. простір
Luggage – багаж
Knowledge – знання

4. Розвиток умінь діалогічноїпромови у межах досліджуваної теми з допомогою таблиці на слайді 3 презентації та робочих аркушів учнів, і навіть схеми діалогу (упр.2 стор. 31).

Проводиться робота з діалогами – обміном інформації.

Teacher: Now I'd like you to make up the dialogues. Ви можете використовувати table at screen and scheme in your papers. Exchange інформацією ви знаєте про London transport with your friend.

LONDON TRANSPORT

What colour is it/are they?

How fast is it/are they?

Do they work/does it work at night?

Чи це є cheap or expensive?

Double-deckers
underground
taxis

rather expensive

cars
Thames ferries

no, they don’t

Complete and act out the following dialogues:

A. Hi, _____! How are you? Where were you in the summer?
B. Hi! _____. I was in London.

A. How did you get there?
B. By _____.

A. І як ви будете рухати по Лондону?
B. By _____.

A. I know buses and taxis має got special colors в Лондоні? Is it true?
B. Yes, buses are _____ and taxis are ______ .

A. Is London tube the oldest in the world? Is it the fastest one?
B. Yes, _____ , but _____ .

A. Which transport means do you prefer?
B. I prefer _____, _____.

5. Формування лексичних умінь на тему

Виконуються умовно-мовні вправи з робочих листів (вправу із заповнення перепусток у реченнях з цієї теми) і слайду 4 (кросворд). Завдання до кросворду містяться також у робочих аркушах учнів. Завдання виконуються у індивідуальному режимі.

Teacher: You’re going to do the written exercise now. Look at your papers. There you can see exercise. Ви повинні мати дитину в магазинах і писати слова в вашій практикі books.

Use the right words:public transportation, taxis, double-deckers, tube, underground, taxi-drivers.

1. Buses, tube, trains are _____ _____ .
2. _____-_____ have got two floors.
3. _____ are black in London.
4. _____-_____ повинен вивчати тест на право driving and carrying passengers around London.
5. Londoners call their metro _____ or _____.

Teacher:Використовуючи ваші робочідокументи і шикуючись на екрані, please, try to complete the crossword. Tell the answers. (Слайд 3).

Task for the crossword:

1. Transport that all people can use.
2. Ви можете керувати, якщо ви є 18 в Russia. It's usually a private transport.
3. В Britain cars drive on the left, не on the _____.
4. It's the oldest transport in London.
5. It's red and high in the UK.
6. People walk there and cars drive there too. У нашому місті головним є Невський проспект.
7. Цей транспорт є black and rather expensive в Лондоні.

1. p 2. c
3. r 4. t
5. b 6. s
7. t

6. Аудіювання текстуз метою отримання заданої інформації (упр. 3 стор. 31)
Учні прослуховують аудіозапис та заповнюють перепустки в тексті плаката. Значення незнайомих слів наводяться у робочих аркушах учнів. Зачитуються вірні відповіді. Потім, використовуючи слайди 5-8, учні самостійно називають деякі правила дорожнього руху Британії, не застосовуючи текст підручника.

Speed ​​limit – обмеження швидкості
Traffic light – світлофор
Amber – жовтий
Clear way – вільна дорога, шлях
Pedestrian crossing – пішохідний перехід
Seat belt – ремінь безпеки
Crash helmet – шолом

7. Узагальнення лексико-граматичного матеріалу на тему

Виконання тесту з робочих листів учнів.

Teacher: Now I'd like you to repeat some grammar and lexicon. Test: “On the move”.

Test: "On the move"

1) How often do you go by tube?

a. Every week.
b. With my Mum.
c. For an hour.

2) How do you get to school?

a. On foot.
b. At 3 p. m.
c. On Mondays.

3) When did you use taxi last time?

a. Yes, I did.
b. Дві місяці тому.
c. I'm fond of taxis.

4) Where are you going?

a. By bus.
b. Без parents.
c. До міста центру.

5) What are you doing now?

a. I'm going by tram.
b. I'll turn left.
c. I’ve crossed the street.

6) What transport means do you prefer?

a. Cars and buses.
b. Yes, I do.
c. With my friends.

7) Will you travel by plane in summer?

a. Yes, I’ll.
b. I'm looking forward to summer.
c. Більшість weekend.

8) Can you drive a car?

a. Drive on the right.
b. No, I can’t.
c. Yes, I have.

8. Оцінка роботи під час уроку. Домашнє завдання. Підведення підсумків

Teacher: I'm satisfied with your work at the lesson. I'm pleased with the answers. Thank you for your participation. Your hometask for the new lesson is SB 4, c.31 (проект-постер: Правила дорожнього руху в Росії.), WB c. 20.

Ресурси:

1. Еванс Ст, Дулі Д.УМК Spotlight-6; видавництво: М., Express Publishing "Освіта", 2008.
2. Ілюстрації.

«Визначні пам'ятки в Лондоні» - Мета: Здійснити подорож Лондоном, не виходячи з дому. DARTFORD CROSSING. Гра допомагає у вивченні англійської мови, дізнатися багато нового та цікавого. BUCKINGHAM PALACE. TOWER OF LONDON. Мета гравців – зібрати максимальну кількість карток із описом пам'яток Лондона. Як я можу втілити свою мрію у життя?

«Трафальгарська площа» - На Трафальгарській площі дуже багато голубів. Відпочинок на майдані. Одна з кращих – першотравнева. Історія майдану. Трафальгарська демонстрація. Трафальгарська площа. Вся Трафальгарська площа заповнена людьми, які снують туди-назад.

"Історія Лондона" - Забавні традиції. Загальні відомості. Населення Лондона постійно зростає і наближається до 8 мільйонів людей. Лондон… Історія. Визначні пам'ятки. Лондон загальні відомості. Лондон – столиця Туманного Альбіону – Великобританії та Північної Ірландії. Фотосесія. Пізнавальна англійська. Англійці здавна вважаються стриманим і навіть, можна сказати, манірним народом.

«Будинки Лондона» - Сучасна будівля була сконструйована в 1834 Вільямом Вілкінсом. Купол прикрашений картинами із життя святого Павла. Лондон столиця Великобританії. Сер Ганс Слоун був найбільшим колекціонером. Варта Тауера має чудову ало-золоту форму. Британський музей. Собор Святого Павла. Будівництво Британського музею було завершено у 1948 році.

«Галерея Тейт» – засновник галереї британського мистецтва. Вільям Хогарт. Тейт Галерея. Джон Еверетт Міллес. Томас Гейнсборо. Вільям Тернер. Сучасна галерея Тейт-Модерн. Вільям Блейк. Діти сім'ї Грехем. Джошуа Рейнольдс. Галерея Тейт у Ліверпулі. Національний музей. Віртуальна екскурсія галереєю Тейта. Едуард Мане.

«Музеї Лондона» - Музей Вікторії та Альберта. Найбільша галерея Лондона та одна з найбільших у світі. Там ви дізнаєтеся, як робилися перші воскові постаті, і побачите багатьох знаменитостей. Біг Бен. Карта Англії. Принц Гаррі. Географічне положення. Стратфорд-на-Ейвоні. Бітлз – ліверпульська четвірка. Будинок Вільяма Шекспіра.

Всього у темі 12 презентацій

Квитки на транспорт
Лондоні можна купити
в автоматах,
розташованих на
станціях метро та на
зупинках наземного
транспорту. Крім
того, автобусні
квитки можна купити
у водія. всі
дитячі квитки
припиняють своє
дія о 22:00.
Штраф за проїзд без
квитка - 20 GBP.
Загалом лондонський
транспорт
функціонує з
о четвертій-п'ятій ранку до
години ночі. Краще не
їздити під час
"годин пік": 07:3009:30 та 16:30-18:30.
Нічні автобуси
мають перед своїм
номером індекс N

Метро

Найлегший спосіб пересування у
центрі Лондона – це метро. Ви можете
придбати квитки на одну чи дві
поїздки, але якщо ви часто користуєтеся
метро, ​​то дуже зручними будуть
проїзні картки.
Метро

Метро

Найстаріша в Європі Лондонська
система метрополітену складається з 12
ліній. Всі вони створювалися в різне
час і різними власниками та
тому досі досить сильно
відрізняються один від одного. Деякі
поїзди йдуть здебільшого під
землі, інші на поверхні.
Метро

Метро

Весь Великий Лондон поділено на шість
зон, які концентричними
кругами розходяться від центру.
Будь-який квиток має бути дійсним
у всіх зонах, якими проходить
подорож. Тому, вибираючи маршрут
поїздки, потрібно стежити за тим, щоб
ненароком не потрапити до зони, в якій
не діє Ваш квиток.
Метро

Таксі

у Лондоні є двох типів.
Знамениті «чорні кеби» дуже
гарні, але недешеві. Вони працюють по
лічильнику: 1,8 фунта за посадку та 72
пенса – за 1 км, при цьому водієві
прийнято давати 10% вартості
проїзду.
Таксі

Таксі

можна зупинити на вулиці, коли
горить жовтий вогник, що означає, що
таксі вільно.
Є дешевші компанії "minicab". Вони приймають замовлення
тільки по телефону, працюють без
лічильників, тому про тариф стоїть
спитати заздалегідь.
Таксі

Трамвай

Зовсім недавно в Лондоні
відновлено трамвай. Зараз у
лондонського трамваю три маршрути
південній частині міста. Подвійні вагони
довжиною тридцять метрів обслуговують
район Кройдон.
Трамвайні квитки продаються
окремо в автоматах на зупинках.
Трамвай

Легке метро

Ще один досить новий вигляд
лондонського транспорту - Docklands
Light Railway (DLR). Потяг DLR - це
кілька вагончиків без водія
вміщують близько 250 осіб.
Легке метро

Легке метро

В даний час функціонують вже
чотири лінії. Вони забезпечують зв'язок
колишнього району доків зі станціями
метро і залізниці, а також з
центром міста. Система тарифів DLR
така сама, як і в метро, ​​квитки метро
дійсні на DLR та навпаки.
Легке метро

Річковий транспорт

Ще однією частиною лондонської
транспортної системи є річкові
судна, що курсують між безліччю
пристані на Темзі. Вони належать
кільком компаніям, і містять у
загалом двадцять маршрутів.
Система тарифів на Темзі своя
власна.
Річковий транспорт

Автобус

- найдоступніший і найдешевший
варіант пересування у Лондоні, а
двоповерхові автобуси - основа
міський парк.
Автобуси в Лондоні починають ходити з
5:00-6:00 та до 0:30. При цьому, особливо
у центрі, чимало цілодобових
маршрутів.
Автобус