Завдання з англійської частини тіла. Анатомія тіла англійською для дітей. Англійські пісеньки для дітей про частини тіла

Parts of body’

Мета: вдосконалення лексичних навичок на тему «частини тіла»

Хід уроку

    Організаційний момент.

Good morning, boys and girls! Такі ваші площі і let's begin our lesson. Перший all answer my questions:

    What day is it today? (Today is the 7 th of April.)

    What day of the week is it today? (Today is Monday.)

    What is the weather today? (The weather is sunny, warm, no cloudy, no cold, no rainy and no windy.)

    Who is absent today? (…..is(are) absent today.)

    How do you think what we will do today?

    Подивіться на картинку та подумайте, яка тема та мета сьогоднішнього уроку?

(Вчитель під час організаційного моменту вітає дітей та ставить елементарні питання, пов'язані з датою уроку, погодою та присутністю чи відсутністю дітей на занятті. Потім вчитель привертає увагу дітей картинкою, на якій зображені частини тіла. Дітям пропонується самостійно сформулювати тему уроку та мету. 2-3 хвилини.)

    Фонетична зарядка.

Look at the board. Now your task will be to listen and to repeat the words.

    [e] pe n, le tter, he lp, le g, hea d, te n

    Ni ce, ki nd,ey e,ey es, bye , whi te

    See mee t, stree t, tee th, fee t, knee

    [əu] go , no , no se, toe , toe s, shou lder

(Вчитель включає аудіозапис і пропонує дітям прослухати і повторити кожне слово, дотримуючись при цьому правильної англійської артикуляції звуків. Після прослуховування діти читають самостійно. Час 3-4 хвилини.)

    Мовленнєва розминка.

Now let's play. I'll give you some cards з англійською мовою та деякі cards with the Russian words. Ваша робота є для цих карт.

head

голова

knee

коліно

eyes

очі

nec

шия

shoulder

плече

ears

вуха

foot (feet)

ступня (ступні)

arm

рука (від плеча до кисті)

nose

ніс

toe

палець на нозі

hand

рука (пензель)

hair

волосся

face

обличчя

mouth

рот

tooth (teeth)

зуб зуби)

finger

палець на руці

leg

нога

elbow

лікоть

(Вчитель пропонує дітям пограти у гру – поєднати англійські назви частин тіла та їх російські еквіваленти. Для проведення цієї гри вчитель роздає кожному учаснику картку з англійським або російським словом. Діти встають зі своїх місць, розосереджуються за класом і за командою вчителя починають шукати свою пару" з англійським або російським еквівалентом. Потім пари вишиковуються в один ряд біля дошки і читають слова. Спочатку в парі читає той учасник, у якого англійський варіант, потім інший учасник читає російських варіант. Першим трьом парам, які швидше за інших правильно знайшли еквіваленти і побудувалися біля дошки, вручаються жетони. Гра триває 2-3 хвилини.)

    Фізхвилинка №1.

- Are you tired? Let's have a rest! Stand up, please!

(Діти встають зі своїх місць і виконують зарядку. На допомогу їм вчитель включає відео із зарядкою англійською мовою. 2 хвилини.)

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,

And eyes, and ears, and mouth, and nose,

Head and shoulders, knees and toes, knees and toes.

    Робота у групах.

(Вчитель ділить клас на групи по 3-4 особи та роздає кожній групі листи із завданням. Дітипрацюють 3-4 хвилини.)

Next task for you is to fill in the vowels.

(Після виконання завдання у групах вчитель збирає аркуші з відповідями, а дітей ділить по парах і роздає аркуші із новим завданням кожній парі.Детіпрацюють 4-5 хвилин)

Ваша робота є правильним словом нижче.

    Індивідуальна робота із картками.

(Кожен учень отримує індивідуальну картку з тестовим завданням і виконує її протягом 2-3 хвилин, потім учитель збирає листи з відповідями.)

Now your task will be to circle the correct answer:

    Фізхвилинка №2.

- Are you tired? Let's have a rest! Standup, please! (Вчитель пропонує дітям виконати другу фізхвилинку, промовляючи вголос вірш. 1-2 хвилини.)

Hands up, hands down,

Hands on hips,

Sit down!

Stand up,

Hands to the sides,

Bent left,

Bent right!

Well done! Take your places!

    Кросворд.

Next task for you is to solve the crossword.(Вчитель пропонує дітям розгадати незвичайний кросворд. Головне завдання - правильно підібрати назви частин тіла англійською мовою, щоб вийшло ключове слово shoulders. Це слово написане червоною крейдою на дошці, решта клітин порожня. Час виконання 4-5 хвилин.)

(Дело в таблиці вказано зразковий варіант рішення кросворду.)

    Загадковий лист.

We have got a strange letter.деякі словамає disappeared. Ваша спроба буде бути встановлена ​​на sentences.(Вчитель показує дітям загадковий лист, у якому пропали деякі слова. Завдання дітей – вставити пропущені слова. Кожна дитина отримує індивідуальний лист. Час.виконання 3-4 хвилини.)

A hand has five …. A foot has five …. We have one head, one ….., one …. and one …. We have two eyes, two …, two ……, two ….., two ….., two ….. and two …. A man has thirty-two ……

Відповіді:

A hand has fivefingers. A foot has fivetoes. We have one head, onenec, onenoseand onemouth. We have two eyes, twoears, twoarms, twolegs, twohands, twofeetand twoknees. A man has thirty-twoteeth.

    Підбиття підсумків.

Що ми сьогодні робили на уроці, діти?

Яка тема нашого уроку? Якою була мета нашого заняття? Чого ми сьогодні навчилися і як це нам може стати в нагоді в житті? Які помилки ви припускали найчастіше?

(Вчитель ставить запитання російською мовою, вислуховує відповіді учнів. Після цього вчитель пропонує спочатку дітям самим оцінити себе та аргументувати свою оцінку, потім виставляє остаточні позначки. Якщо позначка, яку ставить вчитель відрізняється від тієї, яку поставив собі учень, вчитель має аргументувати своє рішення.Час 3-4 хвилини.)

    Домашнє завдання.

Вчитель роздає листи із домашнім завданням індивідуально кожному.

    Рефлексія.

Вчитель роздає дітям шаблон пелюстки квітки-семиквітки, завдання дітей розфарбувати пелюсток відповідно до свого настрою. Жовтий – чудовий настрій, зелений – гарний настрій, синій – сумний настрій, чорний – поганий настрій.

Після того, як усі пелюстки розфарбовані, вчитель скріплює їх в одну квітку та поміщає на стенд настрою. (Час 3 хвилини)

Марина Щевелькова

My body.

Знайомство з новим лексичним матеріалом

Цілі і завдання:

Освітні: активізувати раніше вивчені лексико-граматичні структури у мовленні дітей, повторити назви частин тіла, кольори

Розвиваючі: - розвивати пізнавальну активність дітей; розвивати музичний слух, пам'ять, увагу, спритність, рухову активність, почуття ритму.

Виховні: виховувати інтерес до занять англійською мовою.

Устаткування: іграшкове кошеня, роздатковий матеріал - листи із завданнями, фломастери, магнітна вудка, 8 картонних рибок з металевими скріпками на плавцях (на рибок наклеєні кольори); килимок, що імітує озеро;

Stages (Хід заняття)

I. Introduction. Greetings. Організаційний момент.

Teacher: Hello, children! I'm happy to see you today! Let's say HELLO до наших очей. Вони працюють для вас за день, вони позбавляються польових заходів.

You are so nice!

Hello, мої shoulders!

Hello, my knees!

Stay healthy, please,

My body, my tummy,

My back and my arms!

Stay healthy, my body!

Be clear, my mind!

(Діти вітають частини свого тіла: носик, очі, вушка, плечі, животик, коліна, пальчики на ногах, спинку, руки. Вітаються з ними і торкаються званої частини тіла, повторюючи тим самим лексику на тему «Частини тіла».)

2. Game “Let's go fishing!” Гра "Рибалка". Повторення кольору.

Teacher: Children, look! Там є невеликий Lake Full of fish here. Але риби є різні кольори.

Teacher: Yes! Let’s catch the fish with the help of this fishing rod. Let’s try to catch the fish.

Child: I have got a blue fish.

3. Загадки: Вивчення лексики на тему BODY

За будь-якої погоди,

Загартовую тіло... body.

Від плеча до кисті сам,

Руку називаю … arm.

Руку простягнув мені friend.

Пензель руки назвали ... hand

Я люблю чудовий біг,

Ногу всі назвали… leg.

Палець я зламав на рингу,

Палець англійською … finger.

У коліні ногу ти зігни

Коліно англійською … knee.

Від проблем та шкільних бід

Розболілася сильно … head

За відмітки погані

Мені надрали славно… ear

У того швидше біг,

У кого довше …

4. Пісня Head Shoulders Knees and toes

коліна та шкарпетки

Head, shoulders, knees and toes

Голова, плечі, коліна та шкарпетки (пальці ніг)

коліна та шкарпетки

And eyes and ears and mouth and nose

І очі, і вуха, і рот, і ніс

Head, shoulders, knees and toes

Голова, плечі, коліна та шкарпетки (пальці ніг)

коліна та шкарпетки

5. Вивчення лексики Body and Face. Аплікація «Обличчя клоуна».Вчитель називає частину особи англійською, діти беруть (якщо вчитель називає чарівне слово PLEASE) та приклеюють. Take a nose please.

6. Фонетична розминка.

Язичок tongue [t]

по імені , живе у зручному теплому будинку, у роті свого господаря. У будинку є дві стіни (щічки)-cheeks, підлога та стеля. Язичок любить тепло, тому у нього в будинку два двері: зовнішня – губи lip, внутрішні – зуби teeth

Язичок спить на підлозі, там йому зручніше, а у кінчика язичка є улюблене місце на стелі, на піднесенні, відразу за верхніми зубками. Язичок любить грати в різні звуки: - [d], [t], [n], [l], [s], [z]. Ось так язичок живе-живе, назовні не виходить, боїться застуди. Якось уночі розігралася негода, повіяв сильний вітер [u:], зашуміли дерева і полив дощ. Язичок прокинувся і почав прислухатися до звуків ззовні. Спочатку він почув, як ухає сова на дереві [u], як зовсім близько пробіг відпиркуючи їжачок[f], [v]. Якийсь птах весь час повторював [ : ]. Десь у далині замичала корова [m], загарчав собака [r] і гоготали гуси [g]. Під вікном язичка, сердито перемовляючись, поспішали в укриття два жуки, [з]. Язичок спав і тихо дихав [h].

Уві сні він чув, як стукає дощ по даху [p]. А на ранок від бурі не лишилося й сліду. Виглянуло сонечко, заспівали пташки, задзижчали мухи

Язичок прокинувся, потягнувся як кішка [-], і йому захотілося піти погуляти. Він відчинив зовнішні двері і спочатку висунув тільки свій кінчик, а потім, наважившись, вискочив з дому і побіг до ставка. Язичок розвеселився, став кидати в ставок камінчики [b], а потім вирішив скупатися. Вода була дуже холодна, але язичок про все забув і просидів у ставку довго-довго, поки не змерз. Він повернувся у свій будиночок, кінчик його стрибнув на улюблене місце на стелі, але і там він продовжував тремтіти. У поспіху язичок забув зачинити зовнішні двері, і вона заплескала [w]. Язичок її швидко закрив, і ліг у ліжко під ковдру.

Не вдалося язичку вберегтися від застуди. У нього розболілося шийка, почався кашель [k], піднялася температура, і він кілька разів чхнув. Язичок лежав і до приходу лікаря тихо стогнав. Спочатку так [e], а потім протяжніше [e:]. Нарешті прийшов лікар, похитав головою, коли дізнався про купання [:]., І звелів язичку сказати [:]. Але у язичка вийшло щось зовсім інше: дивне, потім [i] і нарешті

[i:]. Лікар залишився незадоволений, і тоді язичок дуже постарався, але в нього вийшло тільки. Довелося лікареві дати язичку гіркі ліки. Язичок проковтнув несмачну пігулку і сказав.

Незабаром він заснув, і йому наснився чудовий сон. До нього в гості прийшли вісім маленьких гномів. Вони хотіли познайомитися та погратися з ним. Старший гном, приклавши палець до губ сказав", він спить, не будемо йому заважати. " А найменший гном сказав: "Ми ж йому знімемося, значить, ми йому не заважаємо". І тоді кожен гном підійшов до язичка, ввічливо привітався і назвав своє ім'я. Так вони познайомилися і потоваришували - язичок на ім'я [i] і вісім гномів [ei],

[ai], [i], [au], [u], [u], [i], [є]. Потім вони весело грали, і на прощання язичок попросив гномів частіше приходити до нього в гості уві сні.

7. Колискова пісенька для нашого язичка

Twinkle, Twinkle Little Star (оригінал Jason Graves)

Мерехти, мерехті, зірочка

Twinkle, twinkle, little star,

Мерехти, мерехті, зірочка,

How I wonder what you are!

Як я хочу дізнатися, хто ти!

Up above the world so high,

Ти так високо, над усім світом,

Як Diamond на небі!

Ти як діамант у небі!

When the blazing sun is gone,

Коли Сонце заходить,

When the nothing shines upon,

Коли ніщо не сяє,

Then you show your little light,

Тоді ти тихенько світиш,

Twinkle, twinkle, all the night.

Мерехай, мерехтай всю ніч.

Then traveller in the dark,

Мандрівник у пітьмі

Думаю, ви для свого малого парку,

Дякує тобі за твою іскорку.

He could not see which way to go,

Він би не бачив, куди йти,

If you did not twinkle so.

Якби ти так не виблискувала.

When the blazing sun is gone,

Коли Сонце заходить,

When the nothing shines upon,

Коли ніщо не сяє,

Тому, що ви не знаєте, що ви,

Нехай я не знаю, хто ти,

Twinkle, twinkle, little star.

Мерехай, мерехтій, зірочка!

Кожному маленькому жителю хочеться якнайбільше і швидше вникнути у світ людського життя землі. Вивчення іноземних мов – чудовий спосіб залучення дитини до пізнання живої природи, яке надалі зможе перетворитися на улюблене захоплення чи цікаву професію. Теми уроків мають розширювати світогляд, а знання на них – бути корисними у майбутньому. Однією з таких є розгляд частин тіла англійською для дітей.

Розпочати розповідь про будову людини найкраще за допомогою простого малюнка або невеликого макета (рис.1)

Вчимо частини тіла англійською мовою з малюком використовуючи яскраві картинки

Вивчаємо частини тіла англійською разом із малюком використовуючи транскрипцію

Почати пояснення потрібно з того, що кожна людина на землі має тіло – body ['bɔdi](У квадратних дужках буде даватися транскрипція, яка потрібна для того, щоб вивчав знав, як читати певне слово). Зазначимо, що вимова цього слова йде як «баді», хоч і пишеться як «боді». Необхідно акуратно натякнути малюкові, що структура тіла хлопчика трохи відрізняється від тіла дівчинки, тому хлопці завжди сильніші за своїх подруг. Для загального розвитку можна додати, що наука, що вивчає тіла людей, називається анатомією. Щоправда, багато залежить від віку учня, оскільки він може не запам'ятати непросту назву.
Тіло людини умовно поділяється на голову, руки, ноги та тулуб. Тут доречно навести приклад простого, знайомого всім з глибокого дитинства, зображення чоловічка (палиця, палиця, огірочок – вийшов чоловічок). Інший спосіб запам'ятовування – невеликий віршик:

You have 10 fingers,
You have 10 toes,
You have 2 eyes,
And you have 1 nose.

Англійські пісеньки для дітей про частини тіла

Пісенька про частини тіла англійською для дітей допоможе не занудьгувати та швидко вивчити новий матеріал. Починати вивчати слід згори донизу, тобто. з голови – head . Її відкритий бік називається обличчям – face , на маківці (закритій стороні) у нас росте волосся hair , а з боків під ними ховаються вушка.
На верхній частині обличчя у всіх знаходиться лоб forehead [‘fɔrid] , нижче слідують брови та очі. Нижче по центру розташований ніс, а праворуч і ліворуч – щоки cheeks [ʧi:k] . Під носом у нас є рота, за ним ховається підборіддя chin [ʧin] .
Брові – eyebrows ['aibrau] складаються з маленьких волосин, і вони допомагають нам виражати наш стан та емоції. Можуть бути темними brown eyebrows або світлими – blond eyebrows .
Завдяки очам – eyes ми бачимо навколишній світ таким, яким він є, у всіх яскравих фарбах. На очах у нас є вії – eyelashes, які захищають їх від попадання пилу та бруду. В основному, існує 3 кольори очей:

  • зелені – green eyes,
  • коричневі – brown eyes,
  • блакитні – blue eyes.

Ніс – nose мабуть, найважливіший орган у людей, оскільки завдяки йому можемо дихати. Рот - mouth відповідає за їду. Зовні ротова порожнина знаходиться під «наглядом» верхньої та нижньої губи. upper and lower lips .

Завдяки їм ми вчимося розрізняти на дотик холодне та гаряче. Усередині розташовані зуби. teeth (у дорослої здорової людини їх 32), які допомагають жувати їжу, і язик – tongue (Потрібен для того, щоб усно передавати свої думки іншим).
Легко запам'ятати, зігравши в нехитру гру: вчитель показує рукою на певну частину голови, а діти вголос вимовляють це слово англійською мовою.
Волосся оберігає наші голови від негативного впливу навколишнього середовища. Волосся може бути:

  • темними та світлими – dark and blond ,
  • довгими, середніми та короткими – long, medium and short ,
  • білими, чорними, русявими та рудими – blond, brunette, brown, red ,
  • прямими та кучерявими – straight and curly.

Вуха – ear теж вважаються одним із органів чуття. Вони допомагають нам чути інших. Запам'ятовуємо завдяки пісеньці:

Your ears are very tall,
My earsє дуже маленькі.
Some ears are black as ink,
But my earsє pale and pink.

Далі голова з'єднується з тулубом через шию. nec . Вона прикріплена до плечей shoulders [‘ʃəuldə] . Від них у людини починається тулуб. На передній частині тулуба знаходяться грудна клітка. breast і живіт stomach [‘stʌmək] , задню частину займає спина – back .
Доступно та барвисто розповідається в даному відео:

З плечового суглоба у нас ростуть руки hand – їх дві. Місце, де рука може згинатися, зветься ліктем. elbow [‘elbəu] . Через зап'ястя – wrist ця частина тіла з'єднується з пензлем та долонею – palm . Пензель руки складається з п'яти пальців. fingers [‘fiŋgə] . Усього пальців на руках у людей десять. Руки дозволяють нам втілювати в життя все те, чого ми хочемо, тому потрібно берегти їх та всіляко зміцнювати.
Для запам'ятовування підійде загадка:

I am a body part,
But I am not a knee,
I am found on your face,
I'm what you use to see.

Нижче тулуб поєднується з особливо важливою частиною людського тіла, від якої ростуть ноги. leg , яких, як і рук, у нас також дві. Верхня частина ноги вважається стегном. thigh [θai] . Місце, де ноги можуть згинатися, прийнято називати коліном чи колінами – knee . Нижня частина йде аж до самої стопи і називається гомілка – feet . На стопі знаходяться п'яти – heels , а в протилежному від них боці – пальці ніг – toes . На кожній нозі є п'ять пальців, тому всього у людини десять пальців.

Вчимо частини тіла англійською для дітей та виконуємо вправи

Відмінною вправою для запам'ятовування частин тіла та нової англійської лексики для малюка буде таке. Покажіть дитині цю картинку і разом з нею заповніть підписи до зображень.

Виконайте вправу з дитиною для запам'ятовування частин тіла людини англійською

Хорошим прикладом запам'ятовування частин тіла є гра, якою учень загадує іншому конкретну частину, а той намагається відгадати її переклад, ставлячи питання принципу відповідей «так» чи «ні».
Недарма йдеться, що у здоровому тілі здоровий дух. Ми рекомендуємо дітям постійно дбати про здоров'я та чистоту свого тіла, займатися зарядкою, вибирати активні ігри та частіше бувати на свіжому повітрі. Докладніше про частини тіла англійською мовою для дітей Ви можете знайти у відповідній літературі або серед онлайн-джерел. Базові знання обов'язково знадобляться юному обдаруванню під час уроків біології. Вчити частини тіла англійською для дітей та іншу лексику захоплююче та легко разом із курсами EnglishGood. Запрошуємо всіх дітей на наші заняття навчатись іноземної мови цікаво!

Прекрасна ідея – приділити трохи часу вивченню англійської мови. До того ж, на нас чекає сьогодні не зовсім простий урок, а невелика подорож у чудовий світ казки. Який чудовий світ казок, тим більше тоді, коли він приносить не тільки гарний настрій, а й корисні знання! Для всіх дітей, вважаю, буде цікаво здійснити маленьку мандрівку разом із Білосніжкою та її гномами, які допоможуть вам у вивченні назви частин тіла. Почнемо!


Перший гном: Hello! I am one of the seven dwarfs. I am Snow White’s friend і I want to help you to learn the parts of body. Look на малюнку read part, його перенесення і переказ. In addition, I will describe my face.
Вітання! Я один із семи гномів. Я друг Білосніжки і хочу допомогти тобі вивчити частини тіла. Поглянь на картинку, потім прочитай назву частини тіла, його транскрипцію та переклад. Я також опишу своє обличчя.

  • Око - eye - - [ай]
    • I have brown kind eyes. — У мене добрі, карі очі
  • Ніс - nose - - [ноуз]
    • My nose is big. - У мене великий ніс
  • Рот - mouth - - [маус]
    • My mouth is wide. - У мене широкий рот
  • Щока - cheek - - [чи: до]
    • My cheeks are red. — У мене червоні щоки
  • Брова - eyebrow - [ˈaɪbrau] - [айбрау]
    • My eyebrows are bushy. — Мої густі брови
  • Вія - eyelash - [ˈaɪlæʃ] - [ˈайлеш]
    • The eyelashes є short. - Вії короткі
  • Борода — beard — [біед]
    • My beard is long. — Моя довга борода
  • Мова - tongue - - [танг]
    • Do you see my red tongue? — Бачиш мою червону мову?
  • Лоб – forehead – [ˈfɔrɪd] - [ˈфорид]
    • My forehead is narrow. - У мене низький лоб

Другий гном: Hi! I am a dwarf. I want to help you too. My friend forgot про деякі частини тіла.

Вітання! Я гном. Я хочу допомогти тобі також. Мій друг забув сказати про деякі частини тіла.

  1. Вухо - ear - [ɪə] - [іе]
  2. Підборіддя - chin - - [чин]
  3. Шия - neck - - [нек]
  4. Плечо - shoulder - [ˈʃəuldə] - [ˈшеулде]
  5. Лікоть - elbow - [ˈelbəu] - [ˈелбеу]
  6. Палець руки - finger - [ˈfɪŋɡə] - [ˈфінже]
  7. Груди, грудна клітка - chest-[ʧest]-[чест]
  8. Живіт - stomach - [ˈstʌmək] - [ˈстамек]

Білосніжка: Hello, everybody! It's me, Snow White. I found out that my friends help you, don’t they? I am so proud of them, що мої cheeks became rose. May I help you a little bit? I’ll add some new words.

Привіт всім! Це я – Білосніжка. Я дізналася, що мої друзі допомагають вам, чи не так? Я так пишаюся ними, що навіть мої щоки порозуміли. Чи можу я допомогти вам трохи? Я додам нові слова.

  1. Талія - ​​waist - - [вейст]
  2. Спина - back - - [бек]
  3. Стегно - hip - - [хіп]
  4. Нога - leg - - [ліг]
  5. Коліно - knee - - [ніː]
  6. Лодочка - anckle - ['æŋkl] - ['енкл]
  7. Ступня - foot - - [фут]
  8. П'ята - heel - - [хіːл]

Всі: We must go. Learn today’s topic. Learn English! We will check. Bye for now!
Ми повинні йти. Вчи сьогоднішню тему. Вчи англійську! Ми перевіримо. До скорого!

Як дітям запам'ятати частини тіла легко

Запам'ятати нові слова важко, але якщо підійти до цього процесу правильно, можна спростити завдання. До того ж добре відомо, що діти схоплюють на льоту іноземні мови, тим більше, що англійська мова не найскладніша з мов. Головне, щоб процес навчання був цікавий вашій дитині. Англійська мова не повинна викликати у дітей поганих асоціацій, на кшталт: «знову не піду погуляти, поки не вивчу 10 нових слів», або «починається… знову ця нудна англійська». Він сам має цікавитися мовою. Для цього ви повинні зробити заняття яскравішими, різноманітнішими: використовуйте казки, мультики, відео, пісні, ігри тощо.

Ще одна порада: закріплюйте пройдений матеріал, навіть якщо ваш молодий учень добре запам'ятав його. Йому буде приємно усвідомлювати, що він уже має деякі знання та результати, і це підвищить його самооцінку та віру в себе. Якщо ж тема була погано засвоєна, то ви до неї поверніться повторно, і вона нарешті займе міцну позицію в пам'яті дитини

Тепер, що стосується нашої сьогоднішньої теми, дізнаємось, як вивчити та закріпити новий матеріал.
Для початку дитина повинна запам'ятати частини тіла, для цього пропоную:

Перегляд наочних відео уроків та он-лайн ігри

Подивіться три цікаві уроки на цю тему.

Для того, щоб перевірити і закріпити отримані знання можна знайти масу завдань, які дітям будуть не в тягар, а навпаки цікаві.

Можна провести таку вправу. Збережіть картинку і попросіть дитину написати на листку цифру та назву частини тіла, потім перевіряємо правильну відповідь.

1.hair; 2. forehead; 3. eyebrow; 4. eyelash; 5. eye; 6. ear; 7. nose; 8. cheek; 9. mouth; 10. chin; 11. neck; 12. shoulder; 13. chest; 14. arm; 15. elbow; 16. hand; 17. finger; 18. шлунок; 19. hip; 20. ноги; 21. knee; 22. food; 23. heel; 24.toe.

Приємного вивчення!
Робимо зарядку та вчимо частини тіла: